TagLine Here

Reference

Jana Bastlova
Bastlova.Jana@email.cz
Dobrý den chtěla bych Vám osobně a hlavně Vašim zaměstnancům velice poděkovat za realizaci .Práce byla neskutečně rychlá,ale skvěle odvedená a tak milé a vstřícné pracanty jsem dlouho neviděla.Zajisté Vaši firmu doporučím s pozdravem Bastlová Jana.


Hana Havlová
hahavlova@email.cz
Dobrý den paní Walterová, Hrob máme hotový, moc se mi líbí a pánové byli moc šikovní a ochotní. Díky moc Hana Havlová


Karel Ob
K.Ob@seznam.cz
"Děkuji firmě Klerus za perfektní zpracováním hrobu i fota. a dodržení termínu zhotovení. Jednání s paní Walterovou je velmi vstřícné a příjemné, ta co slíbí, tak to taky dodrží. Prostě je na ni spolehnutí. Karel."


Nina Jirošová - hrob Hodkovice nad Mohelkou
nina.bobesh@seznam.cz
Vážená paní Walterová, včera jste nám nainstalovali nový urnový hrob. Velmi děkujeme, práce byla odvedena kvalitně a celkové jednání s Vaší společnosti (s Vámi) bylo milé, vstřícné a vždy velmi rychlé reakce na mé dotazy. I montážníci byli ochotní. Vaši společnost můžeme vřele doporučit. S pozdravem a přáním krásného dne Nina Jirošová s Zbyněk Hozák


Miroslava Pohanková - AVARIS, s.r.o.
mpohankova@avaris.cz
Dobrý den paní Walterová, ráda bych Vám touto cestou poděkovala za Vaši vstřícnost a ochotu při řešení našich ne vždy zcela standardních požadavků. Vašeho přístupu si cením o to více pokud uvážím, že jsme se sice nechystali stavět honosný pomník za astronomické ceny, přesto však byla Vaše péče po celou dobu spíše z kategorie služeb pro VIP zákazníky než běžným prodejním servisem. Maminka jako zadavatel zakázky byla spokojená, pomník vypadá přesně tak jak jsme si představovali. Tedy vše je jak má být. Ještě jednou tedy děkuji. Vaší práce i stylu jakým ji provádíte si upřímně velmi vážím a přeji hodně štěstí. S přátelským pozdravem


Dana Smutná
dasmu@seznam.cz Dobrý den, paní Walterová, informuji Vás, že jsem před chvílí uhradila Vaši fakturu . Chtěla bych Vám a Vašim pracovníkům poděkovat i jménem bratra za operativnost, spolupráci a kvalitní dílo. Jistě i Vás potěší, že jsme včera stihli i kolaudaci a paní ze správy hřbitova, která si náhrobek fotila, mluvila o něm velice obdivně. Současně nám řekla, že pracuje na Olšanech víc než 15 let a toto je poprvé, kdy se v tak unikátně krátké době 10 pracovních dnů podařilo vybrat místo, postavit náhrobek, uložit ostatky a ještě vše zúřadovat. Ještě jednou děkujeme a přejeme Vaší firmě hodně úspěchů.

S pozdravem

Dana Smutnána

Molzerová Pavlína
molzerova.p@seznam.cz
Dobrý večer paní Walterová, ráda bych Vám chtěla poděkovat za celkovou spolupráci a také ještě bych chtěla poděkovat kameníkům, super odvedená práce, jsme velice spokojený. Děkujeme.
S pozdravem Molzerová PavlínaIlona Kailová
kailovailona@gmail.com
Vážená paní Walterová,touto cestou bychom chtěli poděkovat Vám i celému kamenictví Klerus za Váš profesionální přístup a skvělou spolupráci.Pomníček je krásný a pro naši babičku bychom si nic krásnějšího nemohli přát.Velice děkujeme a přejeme mnoho dalších spokojených zákazníků. S pozdravem Kailová IlonaŠárka Vařeková
sarka.varekova@gmail.com
Milé Kamenictví Klerus, chtěla bych Vám touto cestou moc poděkovat za velmi příjemné jednání s Vaší firmou a za krásný výsledek Vaší práce. Přestože jsem z Brna (tím chci říct, že všude kolem je spousta konkurence), ale Vaší práci tady nikdo nemůže konkurovat! Osobně jsem si zjistila všechny nabídky tady v místě a nakonec se rozhodla na základě zhlédnutí Vašich stránek na internetu pro spolupráci s Vámi. Objednala jsem si u Vás podobiznu mého tatínka na oválek (fotokeramiku). Vím, že pro Vás v množství nabízených služeb zanedbatelná objednávka, ale pro mě velmi důležitá! Obrázek je velmi krásný, jednání s paní po telefonu velmi příjemné a milé a cena taktéž velmi přívětivá!!! Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám spoustu spokojených zákazníků. Š. VařekováJarmila Vodáková
jarmila.vodakova@seznam.cz
Milá paní Walterová, chtěli by jsme Vám a celému kamenictví Klerus za skvělou spolupráci s Vámi :) s pomníčkem jsme moc spokojený a je přesně takový jaký jsme pro naše Milované rodiče chtěli. Poděkování patří Vám a i p.Čihákovi za skvěle odvedenou práci a příjemný přístup. Vaše kamenictví Klerus budu doporučovat dále :) více takových lidiček jako jste vy. Ještě jednou velké díky a přeji Vám vše dobré i soukromém životě Vodákovi..Špačková Jarka
jarca.spackova@seznam.cz
Dobrý den,chtěla bych moc poděkovat paní Walterové za rychlé vyřízení mojí
objednávky.Velký dík kameníkům za jejich precizně odvedenou práci.Byli
velice příjemní a ochotní.Prostě všem co se podíleli na této práci.Firma
Klerus s.r.o., Teplice odvádí precizní práci ,budu Všem doporučovat.Děkuji


Hana Červinková
003hanka@seznam.cz
Dobrý večer
Moc děkuji paní Walterové za grafické návrhy pomníku, panu Čihákovi a jeho kolegovi za provedenou práci a také těm lidem, kteří se podíleli na výrobě.
Pan Čihák je profík,nezaskočí ho nečekaná situace.Vše vyřešil rychle a s úsměvem. S takovým přístupem k práci a k lidem se nesetkávám často. Vyřiďte mu, prosím, ještě jednou moje poděkování.
Jste firma se super lidma. Určitě budu vaše služby doporučovat.
Díky, díky, díky
Hana Červinková Kadaň
23.11.2014 v Žatci


kamil šrefl
kamil.srefl@centrum.cz
Dobry den
Chtěl bych moc poděkovat firmě Klerus za skvělou spolupráci a paní Walterové za příjemné jednání.
Mohu jen doporučit od objednání až po konečnou montáž vše na jedničku.
Jen tak dál.
s pozdravem
Kamil Šrefl
V Kunvaldě 18.října 2014


Blanka Žažová
B.zazova@seznam.cz
Dobrý den paní Walterová,
chci Vám moc poděkovat za vyřízení mojí objednávky a vašim šikovným pracovníkům za perfektní a rychlou instalaci urnových pomníků (i pro rodinu Pávových)v Karlových Varech-Drahovicích dne 31.5.2014. Vřele doporučuji vaší firmu i ostatním zájemcům.
Děkuji.
Blanka Žažová


V. Starý
starý@seznam.cz
Dobrý den paní Walterová,
rád bych Vám i Vašim pracovníkům f.Klerus s.r.o. Teplice poděkoval za velmi dobře provedenou demontáž starého dvojhrobu a následné postavení nového urnového pomníku dne 18.5.2014 v obci Rohozná okr.Svitavy.
Oceňuji kvalitně provedenou práci,ochotu a vstřícnost vašeho obchodního jednání.
S pozdravem
Ing.Vladimír Starý


Petr Vlček
Dobrý den,
chtěl bych poděkovat Vaší firmě za solidní a profesionální přístup při vyřizování mé zakázky.Vaši zaměstnanci jsou svým přístupem prostě super a Vaše firma může být na jejich práci jen hrda.Jen více takových firem v naší vlasti. Děkuji.Vlček


Marie Kutačová
Dobrý den,
velice děkuji za poskytnuté služby. Kameníci byli velice příjemní, ochotní. Při ukládání urny taktní. Domluva vynikající. Pomník plně odpovídá návrhu.Úklid okolí mne příjemně překvapil.Ujišťuji Vás, že příjemné nenucené a milé chování a ochota jsou v danné chvíli daleko příjemnější než falešné voskové ksichty, kterých už skutečně mám plné zuby.Můžete si být jisti, že Vaši firmu ráda doporučím dál.
Pokud bych vám mohla nějak pomoci v naší oblasti k zajištění objednávek tak klidně napište.
Bohužel jsem si při kontrole objednávky nevšimla, že chybí souprava Antico, ale vše jsme vyřešili na místě. Doplňky jsem zaplatila a pán přislíbil, že je zašle. Protože se, ale jedná o moji chybu, tak ráda uhradím poštovné. A omlouvám se, že jsem si původně myslela, že doplňky byly v objednávce. Byla jsem roztržitá, ale když se člověk dívá na grafický návrh hrobu vlastního otce tak mu to snad teprve dochází a plně se nesoustředí. Nějak jsem vedla v patrnosti popis z předběžné kalkulace.
Ještě jednou Vám děkuji, s Vaší firmou je zvládání tak náročného období jednodušší.

Přeji Vám hodně zdaru ve vaší náročné práci a osobní štěstí
Marie Kutačová


Kerel Suchý
Dobrý den,
nezbývá mi než pochválit Vaši firmu a samozřejmě i Vaše dva zaměstnance,kteří v pátek 20.8.2012 prováděli instalaci nového urnového pomníku a současně demontáž našeho starého jednohrobu na hřbitově v Doksanech.
Práce byly provedeny přesně dle naší objednávky a požadavků.
Vaši firmu i Váš přístup k požadavkům zákazníka budu rád doporučovat v okruhu svých známých.

Děkuji jménem celé naší rodiny.


Muhlheimová Květa

dabox@seznam.cz

Vážený pane majiteli.
Chtěla bych poděkovat Vašim zaměstnancům paní Dvořákové na objednávkách za rychlou a vyčerpávající odpověď a nabídku vašich služeb, dále za perfektní přesnou a rychlou službu pana Čiháka a jeho kolegy(blonďák) bohužel neznám jméno.
Jsem velice mile překvapena, že je firma co má lidé na svém místě a pracovité a slušné.

Moc děkuji přeji mnoho takových lidí a budu Vás všude doporučovat!

OKZrušit