TagLine Here

Všeobecné obchodní podmínky

Vážené zákaznice a zákazníci,

Pro Váš pohodlný nákup v našem internetovém obchodě jsme připravili několik základních informací. Věříme, že nákup u nás bude pro Vás příjemný a bezproblémový.

Postup montáže urnových hrobů:

V předem domluveném termínu dorazí naši pracovníci na hřbitov, kde jim zákazník označí místo montáže. Zde bude proveden výkop, kde se na štěrkové drenážní dno usadí betonový základ, který slouží jako sklípek na urny. Na tento základ postaví žulový pomník.Celá stavba trvá cca. 2hod. Z Vaší strany je třeba pouze informovat Správu hřbitova o stavbě pomníku (dle řádu pohřebiště) a mít platnou nájemní smlouvu na hrobové místo.   

Jak nakupovat

V internetovém obchodě můžete libovolně vybírat zboží a obsah nákupního košíku libovolně měnit. Pokud jste si jisti, že chcete Vámi vybrané zboží objednat, klikněte na tlačítko KOUPIT. Po zadání objednávky Vám pošleme e-mail potvrzující přijetí Vaší objednávky.

1. Platba zboží dobírkou - poštovné 165,- Kč

Zboží zasíláme na dobírku prostřednictvím České pošty. V ceně poštovného je zahrnuto balné, pojištění a cena dobírky.

2. Při zakoupení pomníkových dílů včetně montáže se objednávka stává závaznou až po telefonickém odsouhlasení všech Vašich požadavků. Při objednávce do 30.000,- Kč nepožadujeme žádné zálohy, platba se uskuteční až na místě po montáži pomníku. Při objednávce nad 30.001,- Kč požadujeme zálohu ve výši 50% z celkové objednávky.

3. Poštovné zdarma

Při objednávce nad 5000,- Kč činí poštovné 0,- Kč.Pro maloobchodní odběratele (Pohřební služby,správy hřbitovů,atd..) máme připraveny speciální ceny a program marketingové podpory prodeje. Prosím kontaktujte nás přímo telefonicky nebo emailem na číslech uvedených v kontaktech.

Pro maloobchodní odběratele (Pohřební služby,správy hřbitovů,atd..) máme připraveny speciální ceny a program marketingové podpory prodeje. Prosím kontaktujte nás přímo telefonicky nebo emailem na číslech uvedených v kontaktech.